We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Intermec 1-091649-01-0 thermal ribbon 76 m
SKU
1-091649-01-0
Category: Thermal Ribbon
| SKU | 1-091649-01-0 |
|---|---|
| EAN | 5711783433118 |
| Manufacturer | Honeywell |
| Availability | Out of Stock |
Honeywell invents and manufactures technologies to address some of the world’s toughest challenges initiated by revolutionary macrotrends in science, technology and society.
| Technical details | |
|---|---|
| Ribbon length | 76 m |
| Ribbon width | 11 cm |
| Quantity per box | 25 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Features | |
|---|---|
| Ribbon length | 76 m |
| Ribbon width | 11 cm |
| Quantity per box | 25 pc(s) |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |