We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
ikan SM-103 camera mounting accessory Monitor mount
SKU
SM-103
Category: Camera Mounting Accessories
| SKU | SM-103 |
|---|---|
| EAN | 0847983001392 |
| Manufacturer | IKAN |
| Availability | Out of Stock |
Camera Shoe Mount
Camera Shoe Mount v.3
| Features | |
|---|---|
| Product type | Monitor mount |
| Connecting thread | 1/4-20, 3/8-16" |
| Product colour | Black |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Technical details | |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Connecting thread | 1/4-20, 3/8-16" |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package width | 38.1 mm |
| Package depth | 63.5 mm |
| Package height | 25.4 mm |
| Packaging data | |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Package width | 38.1 mm |
| Package depth | 63.5 mm |
| Package height | 25.4 mm |