We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
ikan ELE-GPH camera mounting accessory Camera handle
SKU
ELE-GPH
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
GoPro Grip Handle, black, 17.78 x 2.54 x 1.27 cm
Category: Camera Mounting Accessories
| SKU | ELE-GPH |
|---|---|
| EAN | 0847983011551 |
| Manufacturer | IKAN |
| Availability | Out of Stock |
GoPro Grip Handle
Features:
• Multiple 1/4″-20 Attachment Holes
• Attaches with Standard GoPro Pin
• Foot at the Bottom of the Handle allows the Grip to Stand on its own
• 2-1 1/4″ Strap slots which allow for Strapping down of the Grip Handle
• Over 90 degree of Tilt
| Features | |
|---|---|
| Product type | Camera handle |
| Product colour | Black |
| Technical details | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Width | 25 mm |
| Depth | 12 mm |
| Height | 177 mm |