We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
ikan DRS-01-3 camera mounting accessory Fixing screw
SKU
DRS-01-3
- Securely fastens camera to base plate
- Standard size: 1/4-20
Category: Camera Mounting Accessories
| SKU | DRS-01-3 |
|---|---|
| EAN | 0847983006908 |
| Manufacturer | IKAN |
| Availability | Out of Stock |
3 Pack of D-Ring Screws (1/4-20)
| Features | |
|---|---|
| Product type | Fixing screw |
| Connecting thread | 1/4-20" |
| Product colour | Grey |
| Number of products included | 3 pc(s) |
| Technical details | |
| Number of products included | 3 pc(s) |
| Connecting thread | 1/4-20" |
| Product colour | Grey |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 26 mm |
| Depth | 15 mm |
| Height | 4.45 mm |
| Packaging data | |
| Number of products included | 3 pc(s) |