We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
ikan BP2-P camera mounting accessory Battery plate
SKU
BP2-P
Category: Camera Mounting Accessories
| SKU | BP2-P |
|---|---|
| EAN | 0847983001729 |
| Manufacturer | IKAN |
| Availability | Out of Stock |
Panasonic D54 Battery Plate For VX Monitors
BP2-P is compatible with Panasonic D54 Series Batteries
Compatible with Ikan VX7 VX7eVX7i VX9 VX9e VX9w VX9i V8000HDMI Version 2 iLED155 and QwikSwitch
| Features | |
|---|---|
| Product type | Battery plate |
| Product colour | Black |
| Compatibility | ikan VX7, VX7e,VX7i, VX9, VX9e, VX9w, VX9i, V8000HDMI V2, iLED155 |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Technical details | |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Product colour | Black |
| Compatibility | ikan VX7, VX7e,VX7i, VX9, VX9e, VX9w, VX9i, V8000HDMI V2, iLED155 |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 44.5 mm |
| Depth | 25.4 mm |
| Height | 101.6 mm |
| Packaging data | |
| Number of products included | 1 pc(s) |