We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE P38653-B21 rack accessory Cable basket kit
SKU
P38653-B21
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
ProLiant DL345 Gen10 Plus 12LFF Smart Array SAS/SATA Cable Kit
Category: Rack Accessories
| SKU | P38653-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017486482 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
| Features | |
|---|---|
| Type | Cable basket kit |
| Compatibility | ProLiant DL345 Gen10 Plus, DL345 Gen10 Plus Base (3.5) |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 254 mm |
| Weight | 520 g |
| Height | 63 mm |
| Depth | 530.1 mm |
| Technical details | |
| Type | Cable basket kit |
| Compatibility | ProLiant DL345 Gen10 Plus, DL345 Gen10 Plus Base (3.5) |