We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP LaserJet MP Roller Kit
SKU
5RC02A
- HP printer maintenance kits ensure your HP printer remains in working condition and continues providing your workers with the highest print quality possible.
Category: Printer Kits
| SKU | 5RC02A |
|---|---|
| EAN | 0193905293469 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | Out of Stock |
| Product Videos |
View Video View Video |
| PDF URLs |
View PDF |
| Features | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| Page yield | 1000000 pages |
| Print technology | Laser |
| Product type | Roller kit |
| Packaging data | |
| Package width | 170 mm |
| Package height | 40 mm |
| Package weight | 70 g |
| Package depth | 135 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| Page yield | 1000000 pages |
| Print technology | Laser |
| UNSPSC-code | 44103116 |
| Package depth | 135 mm |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 170 mm |
| Package height | 40 mm |
| Package weight | 70 g |
| Other features | |
| UNSPSC-code | 44103116 |