We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP LaserJet ADF Maintenance Kit
SKU
6H122A
- (~150,000) pages
- HP printer maintenance kits ensure your HP printer remains in working condition and continues providing your workers with the highest print quality possible.
Category: Printer Kits
| SKU | 6H122A |
|---|---|
| EAN | 0196548934959 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | Out of Stock |
| Product Videos |
View Video |
| PDF URLs |
View PDF |
| Features | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| Page yield | 150000 pages |
| Print technology | Laser |
| Product type | Maintenance kit |
| Colour ink page yield | 150000 pages |
| Operational conditions | |
| Storage temperature (T-T) | 0 - 35 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 35 - 85% |
| Operating temperature (T-T) | 15 - 30 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 80% |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 74 g |
| Package width | 300 mm |
| Package height | 58 mm |
| Package weight | 200 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 300 mm |
| Package height | 58 mm |
| Package weight | 200 g |
| Package depth | 92 mm |
| Technical details | |
| Country of origin | China |
| Page yield | 150000 pages |
| Print technology | Laser |
| UNSPSC-code | 44103125 |
| Package depth | 92 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196548934959 |
| Brand-specific features | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196548934959 |
| Other features | |
| Colour ink page yield | 150000 pages |
| UNSPSC-code | 44103125 |