We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP LaserJet 110V User Maintenance Kit
SKU
CB388A
- Ensure your HP printer continues to provide you with optimum print quality with periodic replacement of supplies.
- HP maintenance kits help ensure your HP printer is always available, helping to maximise your business efficiency. HP maintenance kits include user-replaceable parts that work with your HP printer to prompt you when they require maintenance.
- HP maintenance kits include supplies are built to last and backed by your HP warranty.
Category: Printer Kits
| SKU | CB388A |
|---|---|
| EAN | 0883585279982 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | Out of Stock |
| Product Videos |
View Video |
| PDF URLs |
View PDF |
HP LaserJet Supply / Maintenance Kits ensure your HP printer remains in working condition and continues providing your workers with the highest print quality possible.
| Features | |
|---|---|
| Country of origin | Japan |
| Print technology | Laser |
| Product type | Maintenance kit |
| Weight & dimensions | |
| Width | 492 mm |
| Depth | 237 mm |
| Height | 349 mm |
| Weight | 3.31 kg |
| Technical details | |
|---|---|
| Country of origin | Japan |
| Print technology | Laser |
| UNSPSC-code | 44103125 |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Other features | |
| UNSPSC-code | 44103125 |