We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Honeywell VX89284ANTENNA network antenna
SKU
VX89284ANTENNA
Category: Network Antennas
| SKU | VX89284ANTENNA |
|---|---|
| EAN | 5712505170762 |
| Manufacturer | Honeywell |
| Availability | Out of Stock |
Thor VX9 Supply Chain, ANTENNA, SHORT 8 REPLACEMENT ANTENNA (INCLUDED IN BASE UNIT)
| Performance | |
|---|---|
| Networking standards | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g |
| Features | |
| Product colour | Black |
| Compatible products | Thor VX8/VX9 |
| Networking standards | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g |
| Technical details | |
| Compatible products | Thor VX8/VX9 |
| Harmonized System (HS) code | 85177100 |
| Network | |
|---|---|
| Networking standards | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85177100 |