We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Honeywell CBL-720-300-S00 power cable Black 3 m
SKU
CBL-720-300-S00
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
CBL-720-300-S00, KBW, black, 3m (9.8´), straight, 5V external power
Category: Power Cables
| SKU | CBL-720-300-S00 |
|---|---|
| Manufacturer | Honeywell |
| Availability | Out of Stock |
| Ports & interfaces | |
|---|---|
| Cable length | 3 m |
| Features | |
| Cable length | 3 m |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 gender | Male |
| Product colour | Black |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
| Compatible products | Orbit 7190g Hybrid |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Other features | |
| Compatible products | Orbit 7190g Hybrid |