We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Honeywell CBL-600-300-S00 USB cable 3 m USB A Black
SKU
CBL-600-300-S00
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
CBL-600-300-S00 Cable, IBM 46xx Port 9b, black, 3m (9.8´), straight, 12V host power
Category: USB Cables
| Cable length | 3 m |
|---|---|
| Connector 1 | USB A |
| SKU | CBL-600-300-S00 |
| EAN | 4054318743674 |
| Manufacturer | Honeywell |
| Availability | Out of Stock |
- CBL-600-300-S00 Cable
- IBM 46xx Port 9b
- black, 3m (9.8´)
- straight, 12V host power
- IBM 46xx Port 9b
- black, 3m (9.8´)
- straight, 12V host power
| Features | |
|---|---|
| Connector gender | Male |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Cable colour | Black |
| Connector 1 | USB A |
| Cable length | 3 m |
| Product colour | Black |
| Certification | CE |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Manual | Yes |
| Ports & interfaces | |
| Connector 1 | USB A |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Cable length | 3 m |
| Technical details | |
| Product colour | Black |
| Manual | Yes |
| Cable colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Certificates | |
| Certification | CE |
| Other features | |
| Product colour | Black |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |