We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Honeywell CBL-500-120-S00-00 USB cable 1.2 m USB A Mini-USB A Black
SKU
CBL-500-120-S00-00
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
CBL-500-120-S00-00, Custom 1.2m, 5V Mini USB Cable for Captuvo SL22 for Apple iPod touch Generation 5 and SL42 for Apple iPhone Generation 5
Category: USB Cables
| Cable length | 1.2 m |
|---|---|
| Connector 2 | Mini-USB A |
| Connector 1 | USB A |
| SKU | CBL-500-120-S00-00 |
| EAN | 5706998764287 |
| Manufacturer | Honeywell |
| Availability | Out of Stock |
Custom 1.2m 5V Mini USB Cable for Captuvo SL22 for Apple iPod touch Generation 5 and SL42 for Apple iPhone Generation 5
| Features | |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Compatible products | Captuvo SL22 |
| Connector 1 | USB A |
| Connector 2 | Mini-USB A |
| Cable length | 1.2 m |
| Product colour | Black |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Input voltage | 5 V |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Power | |
| Input voltage | 5 V |
| Weight & dimensions | |
| Cable length | 1.2 m |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Ports & interfaces | |
| Connector 1 | USB A |
| Connector 2 | Mini-USB A |
| Technical details | |
| Product colour | Black |
| Compatible products | Captuvo SL22 |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Other features | |
| Product colour | Black |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |