We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Havis CST00144 POS system accessory Black
SKU
CST00144
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
FlexiPole Backplate For Verifone VX520 40mm Payment Terminals
- A backplate easily allows users to quickly and easily transform their payment terminals into a fixed point of sale across a range of industries including retail, hospitality and healthcare
- Precision mounting features are developed for each device for a perfect fit
- Easily upgrade your FlexiPole Stand with a new device-specific backplate
Category: POS System Accessories
| Product colour | Black |
|---|---|
| SKU | CST00144 |
| Manufacturer | Havis |
| Availability | Out of Stock |
Backplate for Verifone VX 520 40mm paper roll
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Compatibility | Verifone VX 520 40mm |
| Display | |
|---|---|
| Built-in display | No |
| Weight & dimensions | |
| Width | 63.5 mm |
| Height | 152.4 mm |
| Weight | 113.4 g |