We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Havis 367-5204-K20 holder Passive holder Terminal Black
SKU
367-5204-K20
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Display Stand With Adapter Interface For HP Engage One With Connection Accessory For HP USB Hub
Category: Holders
| Product colour | Black |
|---|---|
| Proper use | Indoor |
| Mobile device type | Terminal |
| SKU | 367-5204-K20 |
| Manufacturer | Havis |
| Availability | Out of Stock |
DM-1000 Stand, with Adapter Interface for HP Engage One, includes Connection Accessory to attach directly to the HP USB Hub NOTE Does not support weight and offset of the HP Engage One Pro use DM-1000 HD or MM-1000 instead
| Design | |
|---|---|
| Mobile device type | Terminal |
| Compatibility | HP Engage One |
| Type | Passive holder |
| Proper use | Indoor |
| Product colour | Black |
| Country of origin | United States |
| Certification | RoHS |
| Technical details | |
| Mobile device type | Terminal |
| Compatibility | HP Engage One |
| Type | Passive holder |
| Proper use | Indoor |
| Product colour | Black |
| Country of origin | United States |
| Compliance certificates | RoHS |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 121.9 mm |
| Depth | 121.9 mm |
| Height | 203.2 mm |
| Weight | 1.36 kg |
| Package width | 157.2 mm |
| Package depth | 125.4 mm |
| Package height | 269.9 mm |
| Package weight | 1.59 kg |
| Certificates | |
| Certification | RoHS |
| Packaging data | |
| Package width | 157.2 mm |
| Package depth | 125.4 mm |
| Package height | 269.9 mm |
| Package weight | 1.59 kg |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |