We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Havis 367-4873 POS system accessory POS Stand Black
SKU
367-4873
- Access to all features on mobile payment device
- Integrated cable management
- Easy installation
Category: POS System Accessories
| Product colour | Black |
|---|---|
| Product type | POS Stand |
| SKU | 367-4873 |
| EAN | 5715063144978 |
| Manufacturer | Havis |
| Availability | Out of Stock |
367-4873
Single Wedge Base Stand For Verifone E285 Mobile Payment Devices
FEATURES
A retail, hospitality and healthcare mobile payment stand providing security, accessibility and improved customer experience at time of checkout
Single Wedge Base Stand For Verifone E285 Mobile Payment Devices
FEATURES
A retail, hospitality and healthcare mobile payment stand providing security, accessibility and improved customer experience at time of checkout
| Features | |
|---|---|
| Product type | POS Stand |
| Product colour | Black |
| Compatibility | e285 |
| Brand compatibility | VeriFone |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 45.4 mm |
| Depth | 88.9 mm |
| Height | 63.5 mm |
| Weight | 113 g |
| Package width | 115.8 mm |
| Package depth | 115.8 mm |
| Package height | 90.4 mm |
| Package weight | 1.27 kg |
| Packaging data | |
| Package width | 115.8 mm |
| Package depth | 115.8 mm |
| Package height | 90.4 mm |
| Package weight | 1.27 kg |