We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Havis 367-4862 holder Passive holder Terminal Black
SKU
367-4862
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Charging Adapter For The Mobile Protect & Pair Sled For ZebraTC5X/Verifone E285
- This Charging Adapter accommodates both devices to deliver a single solution for enhanced usability in retail, hospitality and healthcare spaces
- Simultaneously charge both devices
- Easy installation
Category: Holders
| Product colour | Black |
|---|---|
| Proper use | Indoor |
| Mobile device type | Terminal |
| SKU | 367-4862 |
| EAN | 5715063059340 |
| Manufacturer | Havis |
| Availability | Out of Stock |
CHARGING ADAPTER,ZEBRA TC51/VRF e285
| Design | |
|---|---|
| Mobile device type | Terminal |
| Compatibility | ZebraTC5X & Verifone e285 |
| Type | Passive holder |
| Proper use | Indoor |
| Product colour | Black |
| Technical details | |
| Mobile device type | Terminal |
| Compatibility | ZebraTC5X & Verifone e285 |
| Type | Passive holder |
| Proper use | Indoor |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 76.2 mm |
| Depth | 148.3 mm |
| Height | 22.1 mm |
| Weight | 90.72 g |
| Package width | 115.8 mm |
| Package depth | 115.8 mm |
| Package height | 90.4 mm |
| Package weight | 158.76 g |
| Packaging data | |
| Package width | 115.8 mm |
| Package depth | 115.8 mm |
| Package height | 90.4 mm |
| Package weight | 158.76 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |