We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Havis 367-4715 mounting kit Black
SKU
367-4715
Category: Mounting Kits
| SKU | 367-4715 |
|---|---|
| Manufacturer | Havis |
| Availability | Out of Stock |
367-4715
Under Counter Mount For HP Engage One Connectivity Hub
Under Counter Mount For HP Engage One Connectivity Hub
| Technical details | |
|---|---|
| Country of origin | United States |
| Product colour | Black |
| Compatibility | HP Engage One |
| Sustainability compliance | Yes |
| Compliance certificates | RoHS |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 1.59 kg |
| Width | 330.2 mm |
| Depth | 210.8 mm |
| Height | 78.7 mm |
| Packaging data | |
| Package width | 355.6 mm |
| Package height | 101.6 mm |
| Package depth | 254 mm |
| Package weight | 1.81 kg |