We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Hanwha SBP-156HMW security camera accessory Mount
SKU
SBP-156HMW
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Hanging Mount for Hanwha XNP-9300RW/8300RW/6500RW
Category: Security Camera Accessories
| SKU | SBP-156HMW |
|---|---|
| EAN | 8801089194022 |
| Manufacturer | HANWHA |
| Availability | Out of Stock |
| Features | |
|---|---|
| Housing material | Aluminium |
| Brand compatibility | Hanwha |
| Compatibility | NP-9300RW/8300RW/6500RW |
| Type | Mount |
| Product colour | White |
| Technical details | |
| Compatibility | NP-9300RW/8300RW/6500RW |
| Type | Mount |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Diameter | 9.55 cm |
| Weight | 194 g |
| Height | 77 mm |
| Colour | |
| Product colour | White |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |