We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Getac 592GUK000041 mounting kit
SKU
592GUK000041
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Forklift Mount: Universal Adapter for device
Category: Mounting Kits
| SKU | 592GUK000041 |
|---|---|
| Manufacturer | Getac |
| Availability | Out of Stock |
Gamber Johnson Wall Mount/Adapter, VESA 75/100, AMPS
| Technical details | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 385.55 g |
| Width | 127 mm |
| Depth | 127 mm |
| Height | 24.6 mm |