We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Gamber-Johnson 7160-1165 mounting kit Black Steel
SKU
7160-1165
- Attaches to the bottom of the Zebra 8" or 10" docking station
- Allows for the iKey Numeric Keypad to be attached in a convenient location
- AMPS hole pattern accommodates the iKey numeric keypad
- Steel construction for long-term durability
- Black powdercoat finish for maximum corrosion resistance
Category: Mounting Kits
| SKU | 7160-1165 |
|---|---|
| Manufacturer | Gamber-Johnson |
| Availability | Out of Stock |
| Technical details | |
|---|---|
| Material | Steel |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 203.2 mm |
| Depth | 73.2 mm |
| Height | 44.5 mm |