We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Gamber-Johnson 7160-0454 mounting kit Black
SKU
7160-0454
Category: Mounting Kits
| SKU | 7160-0454 |
|---|---|
| EAN | 0041898985246 |
| Manufacturer | Gamber-Johnson |
| Availability | Out of Stock |
Between any Screen/Display or Docking Station with a 75mm or 100mm VESA, NEC, AMPS, Havis, Jotto or PMT hole pattern and any Gamber-Johnson Motion Attachment.
| Technical details | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 385.55 g |
| Width | 127 mm |
| Depth | 127 mm |
| Height | 24.6 mm |