We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Gamber-Johnson 7110-1275 mounting kit Black, Blue
SKU
7110-1275
- Provides support for the Panasonic CF-20 computer
- Ideal for rugged driving conditions
- Can be attached to the CF-20 docking station or cradle on either the right or left side
Category: Mounting Kits
| SKU | 7110-1275 |
|---|---|
| EAN | 0041898989732 |
| Manufacturer | Gamber-Johnson |
| Availability | Out of Stock |
| Technical details | |
|---|---|
| Product colour | Black, Blue |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 180 g |
| Width | 38 mm |
| Depth | 82 mm |
| Height | 203 mm |