We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Gamber-Johnson 14141 mounting kit Black Aluminium
SKU
14141
- All metal construction (anodized aluminum) will not deform for degrade
- Black powdercoat finish
- MIL-810F tested
Category: Mounting Kits
| SKU | 14141 |
|---|---|
| EAN | 0703674568790 |
| Manufacturer | Gamber-Johnson |
| Availability | Out of Stock |
| Technical details | |
|---|---|
| Material | Aluminium |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 20 g |
| Width | 25 mm |
| Depth | 25 mm |
| Height | 51 mm |