We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Fellowes Levado 2 leg(s) Silver
SKU
9708601
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Fellowes Levado, 100 kg, 2 leg(s), Silver, 69.8 cm, 1525.6 mm, 62.2 cm
Category: Standing Desk Frames
| Maximum weight capacity | 100 kg |
|---|---|
| SKU | 9708601 |
| EAN | 0043859742950 |
| Manufacturer | Fellowes |
| Availability | Out of Stock |
Fellowes Levado. Maximum weight capacity: 100 kg, Number of legs: 2 leg(s), Frame colour: Silver. Maximum width: 69.8 cm, Depth: 1525.6 mm, Maximum height: 62.2 cm
| Features | |
|---|---|
| Maximum weight capacity | 100 kg |
| Height adjustment | Yes |
| Number of legs | 2 leg(s) |
| Frame colour | Silver |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Maximum width | 69.8 cm |
| Depth | 1525.6 mm |
| Maximum height | 62.2 cm |
| Weight | 36.3 kg |