We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Ergonomic Solutions SpacePole POS Under counter mount for various HP Hubs
SKU
SP-EONE208-02
- Designed to support HP devices, ensuring seamless integration with HP Retail POS systems.
- 5-year warranty for metal parts and 2-year warranty for plastic parts
Category: POS System Accessories
Under counter mount for various HP Hubs
| Features | |
|---|---|
| Product type | POS mount |
| Product colour | Black |
| Material | Plastic |
| Package type | Box |
| Brand compatibility | HP |
| Height adjustment | No |
| Display | |
| Built-in display | No |
| Weight & dimensions | |
| Width | 326 mm |
| Depth | 160 mm |
| Height | 43.5 mm |
| Weight | 1.03 kg |
| Package width | 134 mm |
| Package depth | 399 mm |
| Package height | 299 mm |
| Package weight | 1.08 kg |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 134 mm |
| Package depth | 399 mm |
| Package height | 299 mm |
| Package weight | 1.08 kg |
| Package type | Box |
| Technical details | |
| Pallet net width | 80 cm |
| Pallet net weight | 128.8 kg |
| Pallet net height | 175.8 cm |
| Pallet net length | 120 cm |
| Compliance certificates | REACH |
| Version | 1.0 |
| Logistics data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 8473308000 |