We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Ergonomic Solutions SpacePole POS Customer Display Adapter for Magellan 8400
SKU
SPV3211-02
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
Customer Display Adapter for Magellan 8400
- Easy to mount
- 2-year warranty
Category: POS System Accessories
Customer Display Adapter for Magellan 8400 - Essentials Range
| Features | |
|---|---|
| Product type | Display adapter |
| Product colour | Black |
| Material | Plastic |
| Cable management | Yes |
| Compatibility | DM-D110/ DM-D210 |
| Brand compatibility | Magellan |
| Height adjustment | No |
| Display | |
| Built-in display | No |
| Weight & dimensions | |
| Width | 44.4 mm |
| Depth | 44.4 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 30 g |
| Package width | 183 mm |
| Package depth | 264 mm |
| Package height | 214 mm |
| Package weight | 570 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 183 mm |
| Package depth | 264 mm |
| Package height | 214 mm |
| Package weight | 570 g |
| Technical details | |
| Pallet net width | 80 cm |
| Pallet net weight | 101.5 kg |
| Pallet net height | 179.7 cm |
| Pallet net length | 120 cm |
| Compliance certificates | REACH |
| Version | 1.0 |
| Logistics data | |
| Quantity per pack | 18 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 8473308000 |