We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Chief NAG2BW rack accessory Brush panel
SKU
NAG2BW
Category: Rack Accessories
2U brush grommet keeps the face of the rack closed, but allow easy pass-through of cables.
| Features | |
|---|---|
| Type | Brush panel |
| Rack capacity | 2U |
| Product colour | Black |
| Housing material | Steel |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 508 mm |
| Package height | 101.6 mm |
| Package depth | 254 mm |
| Package weight | 1.27 kg |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 508 mm |
| Package height | 101.6 mm |
| Package depth | 254 mm |
| Package weight | 1.27 kg |
| Technical details | |
| Type | Brush panel |
| Rack capacity | 2U |
| Colour | |
| Product colour | Black |