We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HOVERAir Aqua Lighthouse Orange
SKU
SP95R001
Category: Camera Drone Parts & Accessories
| SKU | SP95R001 |
|---|---|
| EAN | 6977791922122 |
| Manufacturer | HOVERAir |
| Availability | In Stock |
HoverAir Aqua Lighthouse
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Orange |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 33 mm |
| Depth | 97 mm |
| Package width | 74 mm |
| Package depth | 114 mm |
| Package height | 51 mm |
| Package weight | 251 g |
| Weight | 106 g |
| Logistics data | |
| Country of origin | China |
| Customs product code (TARIC) | 8529909600 |
You may also be interested in
| Product |
HOVERAir Aqua Lighthouse Orange
Login for pricing
|
HOVERAir Beacon and JoyStick Bundle Bl...
Login for pricing
|
|---|---|---|
| SKU |
SP95R001
|
SP93R018
|
| Manufacturer |
HOVERAir
|
HOVERAir
|
| Brand compatibility |
N/A
|
HOVERAir
|
| Product type |
N/A
|
Control unit
|

