We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
AG Neovo HDL-02 monitor accessory
SKU
HDL-02
Category: Monitor Accessories
| SKU | HDL-02 |
|---|---|
| EAN | 0813086003076 |
| Manufacturer | AG Neovo |
| Availability | Out of Stock |
| Features | |
|---|---|
| Compatibility | DR-22 |
| Product colour | Silver |
| Technical details | |
| Compatibility | DR-22 |
| Product colour | Silver |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 370 g |
| Dimensions (WxDxH) | 295 x 22 x 64 mm |
| Colour | |
|---|---|
| Product colour | Silver |
| Packaging data | |
| Package width | 40 mm |
| Package length | 32 cm |
| Package height | 75 mm |
| Package weight | 400 g |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85299097 |