We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
C2G 1m Cat5e RJ-45 m/m networking cable White
SKU
83880
Category: Networking Cables
| Cable length | 1 m |
|---|---|
| Connector 2 | RJ-45 |
| Connector 1 | RJ-45 |
| Cable standard | Cat5e |
| SKU | 83880 |
| EAN | 7571208388076 |
| Manufacturer | C2G |
| Availability | Out of Stock |
| Technical details | |
|---|---|
| Product colour | White |
| Cable standard | Cat5e |
| Connector 1 | RJ-45 |
| Connector 2 | RJ-45 |
| Cable length | 1 m |
| Features | |
|---|---|
| Product colour | White |
| Cable standard | Cat5e |
| Connector 1 | RJ-45 |
| Connector 2 | RJ-45 |
| Cable length | 1 m |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 gender | Male |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |