We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
BTI 3C Battery CB PRO C645 G1 OEM: 5Z9H0AV 5Z8L3AV 355T7AV
SKU
SI03XL-BTI
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
3C Battery CB PRO C645 G1 OEM: 5Z9H0AV 5Z8L3AV 355T7AV
Category: Industrial Rechargeable Batteries
| Brand compatibility | HP |
|---|---|
| Type | Battery |
| SKU | SI03XL-BTI |
| EAN | 5059902121608 |
| Manufacturer | BTI |
| Availability | Out of Stock |
BTI 3C Battery CB PRO C645 G1 OEM: 5Z9H0AV 5Z8L3AV 355T7AV
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | HP |
| Battery capacity | 4840 mAh |
| Battery voltage | 11.55 V |
| Battery capacity | 59 Wh |
| Number of battery cells | 3 |
| Product colour | Black |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery | |
| Brand compatibility | HP |
| Battery capacity | 4840 mAh |
| Battery voltage | 11.55 V |
| Number of batteries included | 1 pc(s) |
| Battery capacity | 59 Wh |
| Number of battery cells | 3 |
| Product colour | Black |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Packaging data | |
|---|---|
| Number of batteries included | 1 pc(s) |
| Technical details | |
| Brand compatibility | HP |
| Packaging content | |
| Number of batteries included | 1 pc(s) |