We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Bosch LBB4116/15 audio cable 15 m Grey
SKU
F.01U.507.785
- Prefabricated to reduce installation time
- Low smoke zero halogen to comply with safety and environmental standards
Category: Audio Cables
| Cable length | 15 m |
|---|---|
| SKU | F.01U.507.785 |
| EAN | 8717332001149 |
| Manufacturer | Bosch |
| Availability | Out of Stock |
LBB4116/15 System extension cable 15m
• Prefabricated to reduce installation time
• Low smoke zero halogen to comply with safety and environmental standards
| Features | |
|---|---|
| Cable diameter | 6 mm |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Product colour | Grey |
| Cable length | 15 m |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Cable diameter | 6 mm |
| Packaging data | |
| Cable diameter | 6 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |