We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Bosch DCNM-FPRIOB
SKU
F.01U.383.839
- Stylish and modern design
- Priority on/off button
- Red LED indicator
Category: Microphone Parts & Accessories
| SKU | F.01U.383.839 |
|---|---|
| EAN | 4060039107350 |
| Manufacturer | Bosch |
| Availability | Out of Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
Flush priority button panel
| Features | |
|---|---|
| Quantity | 1 |
| Product colour | Black |
| Brand compatibility | Bosch |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 46 mm |
| Depth | 56 mm |
| Weight | 43 g |
| Technical details | |
| Quantity | 1 |
| Product colour | Black |