We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Bosch DCNM-FBD
SKU
F.01U.383.836
- Standard 2 participants mode
- Possible to make 4 participant positions with shared microphones and loudspeakers
- Loop through with a DICENTIS cable
Category: Microphone Parts & Accessories
| SKU | F.01U.383.836 |
|---|---|
| EAN | 4060039107329 |
| Manufacturer | Bosch |
| Availability | Out of Stock |
| Features | |
|---|---|
| Quantity | 1 |
| Product colour | Black |
| Brand compatibility | Bosch |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 100 mm |
| Height | 200 mm |
| Depth | 32 mm |
| Weight | 656 g |
| Technical details | |
| Quantity | 1 |
| Product colour | Black |