We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Axis TQ9803 Cover
SKU
02975-001
- Indoor use
Category: Security Camera Accessories
| SKU | 02975-001 |
|---|---|
| EAN | 7331021087149 |
| Manufacturer | Axis |
| Availability | Out of Stock |
AXIS TQ9303 is a spare part compatible with AXIS Q9307-LV.
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Axis |
| Compatibility | Q9307-LV |
| Type | Cover |
| Placement supported | Indoor |
| Product colour | Transparent |
| Technical details | |
| Compatibility | Q9307-LV |
| Type | Cover |
| Placement supported | Indoor |
| Warranty period | 3 year(s) |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 117 mm |
| Height | 69 mm |
| Depth | 123 mm |
| Colour | |
| Product colour | Transparent |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |