We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Axis TQ9802 Case
SKU
02974-001
- Indoor use
- White plastic casing
Category: Security Camera Accessories
| SKU | 02974-001 |
|---|---|
| EAN | 7331021087132 |
| Manufacturer | Axis |
| Availability | Out of Stock |
AXIS TQ9802 Casing White is a spare part compatible with AXIS Q9307-LV. The package includes cover top, gasket speaker, lid conduit and lid cable.
| Features | |
|---|---|
| Housing material | Aluminium, Plastic |
| Brand compatibility | Axis |
| Compatibility | Q9307-LV |
| Type | Case |
| Placement supported | Indoor |
| Product colour | White |
| IK code | IK08 |
| Technical details | |
| Compatibility | Q9307-LV |
| Type | Case |
| Placement supported | Indoor |
| Warranty period | 3 year(s) |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 150 mm |
| Height | 53 mm |
| Depth | 228 mm |
| Colour | |
| Product colour | White |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |