We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Axis TQ5801-E Front window
SKU
03104-001
Category: Security Camera Accessories
| SKU | 03104-001 |
|---|---|
| EAN | 7331021089266 |
| Manufacturer | Axis |
| Availability | Out of Stock |
AXIS TQ5801-E Front Window Kit
AXIS TQ5801-E Front Window Kit is a replacement front window designed specifically for AXIS Q6225-LE PTZ Camera.
AXIS TQ5801-E Front Window Kit is a replacement front window designed specifically for AXIS Q6225-LE PTZ Camera.
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Axis |
| Compatibility | Q6225-LE PTZ |
| Type | Front window |
| Product colour | Black |
| Technical details | |
| Compatibility | Q6225-LE PTZ |
| Type | Front window |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 95.3 mm |
| Height | 108.1 mm |
| Depth | 37.5 mm |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |