We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Axis TQ3815-E Weather shield
SKU
03305-001
- Protects the camera against sun
Category: Security Camera Accessories
| SKU | 03305-001 |
|---|---|
| EAN | 7331021092020 |
| Manufacturer | Axis |
| Availability | Out of Stock |
AXIS TQ3815-E Cover Weathershield
Replacement Weathershield for AXIS Q38/Q48 Camera Series.
Replacement Weathershield for AXIS Q38/Q48 Camera Series.
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Axis |
| Compatibility | Q3839-PVE, Q4809-PVE |
| Type | Weather shield |
| Placement supported | Universal |
| Product colour | White |
| Technical details | |
| Compatibility | Q3839-PVE, Q4809-PVE |
| Type | Weather shield |
| Placement supported | Universal |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 251 mm |
| Height | 72 mm |
| Depth | 167 mm |
| Colour | |
| Product colour | White |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |