We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Axis TQ3813-E Cover
SKU
03247-001
Category: Security Camera Accessories
| SKU | 03247-001 |
|---|---|
| EAN | 7331021091412 |
| Manufacturer | Axis |
| Availability | Out of Stock |
AXIS TQ3813-E Dome Smoked
Smoked dome compatible with AXIS Q38 and Q48 Camera Series.
Smoked dome compatible with AXIS Q38 and Q48 Camera Series.
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Axis |
| Compatibility | Q3839-PVE, Q4809-PVE |
| Type | Cover |
| Placement supported | Universal |
| Product colour | Black |
| Technical details | |
| Compatibility | Q3839-PVE, Q4809-PVE |
| Type | Cover |
| Placement supported | Universal |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 208 mm |
| Height | 117.5 mm |
| Depth | 208 mm |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |