We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Axis TQ3104-E Pendant bracket
SKU
03245-001
- For outdoor use
- Fits on walls, ceilings, poles and parapets
Category: Security Camera Accessories
| SKU | 03245-001 |
|---|---|
| EAN | 7331021091399 |
| Manufacturer | Axis |
| Availability | Out of Stock |
AXIS TQ3104-E Pendant kit
AXIS TQ3104-E allows for versatile outdoor mounting of selected AXIS Q38 and AXIS Q48 cameras on walls, ceilings, poles, and parapets.
AXIS TQ3104-E allows for versatile outdoor mounting of selected AXIS Q38 and AXIS Q48 cameras on walls, ceilings, poles, and parapets.
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Axis |
| Compatibility | Q3839-PVE, Q4809-PVE |
| Type | Pendant bracket |
| Placement supported | Outdoor |
| Product colour | White |
| Technical details | |
| Compatibility | Q3839-PVE, Q4809-PVE |
| Type | Pendant bracket |
| Placement supported | Outdoor |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 350 mm |
| Height | 135 mm |
| Depth | 350 mm |
| Colour | |
| Product colour | White |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |