We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Axis TP3833-E Housing
SKU
02871-001
Category: Security Camera Accessories
| SKU | 02871-001 |
|---|---|
| EAN | 7331021085916 |
| Manufacturer | Axis |
| Availability | Out of Stock |
TP3833-E
AXIS TP3833-E Dome Casing Black
AXIS TP3833-E Dome Casing Black
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Axis |
| Compatibility | P3737-PLE, P3735-PLE, P3738-PLE |
| Type | Housing |
| Product colour | Black |
| Technical details | |
| Compatibility | P3737-PLE, P3735-PLE, P3738-PLE |
| Type | Housing |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 255 mm |
| Height | 48 mm |
| Depth | 255 mm |
| Colour | |
| Product colour | Black |