We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Axis TP3832-E Cover
SKU
02872-001
Category: Security Camera Accessories
| SKU | 02872-001 |
|---|---|
| EAN | 7331021085923 |
| Manufacturer | Axis |
| Availability | Out of Stock |
AXIS TP3832-E Dome Smoked
AXIS TP3832-E Dome Smoked is a smoked dome compatible with AXIS P37 Panoramic Camera Series.
AXIS TP3832-E Dome Smoked is a smoked dome compatible with AXIS P37 Panoramic Camera Series.
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Axis |
| Compatibility | P3735-PLE, P3737-PLE, P3738-PLE |
| Type | Cover |
| Placement supported | Universal |
| Product colour | Black |
| Technical details | |
| Compatibility | P3735-PLE, P3737-PLE, P3738-PLE |
| Type | Cover |
| Placement supported | Universal |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 236 mm |
| Height | 50 mm |
| Depth | 236 mm |
| Colour | |
| Product colour | Black |