We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Axis TP3831-E Cover
SKU
02874-001
Category: Security Camera Accessories
| SKU | 02874-001 |
|---|---|
| EAN | 7331021085947 |
| Manufacturer | Axis |
| Availability | Out of Stock |
AXIS TP3831-E Dome Cover Clear
AXIS TP3831-E Dome Cover Clear has a clear dome and white cover. It is compatible with AXIS P37 Panoramic Camera Series.
AXIS TP3831-E Dome Cover Clear has a clear dome and white cover. It is compatible with AXIS P37 Panoramic Camera Series.
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Axis |
| Compatibility | P3735-PLE, P3737-PLE, P3738-PLE |
| Type | Cover |
| Placement supported | Universal |
| Product colour | Black, Transparent, White |
| Technical details | |
| Compatibility | P3735-PLE, P3737-PLE, P3738-PLE |
| Type | Cover |
| Placement supported | Universal |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 255 mm |
| Height | 84 mm |
| Depth | 255 mm |
| Colour | |
| Product colour | Black, Transparent, White |