We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Axis 02830-001 security camera accessory Mount
SKU
02830-001
Category: Security Camera Accessories
| SKU | 02830-001 |
|---|---|
| EAN | 7331021085015 |
| Manufacturer | Axis |
| Availability | Out of Stock |
AXIS TP5201-E Recessed Mount
AXIS TP5201-E Recessed Mount is a mount compatible with AXIS P5676-LE PTZ Camera and can be used for installations in ceilings.
AXIS TP5201-E Recessed Mount is a mount compatible with AXIS P5676-LE PTZ Camera and can be used for installations in ceilings.
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Axis |
| Compatibility | P5676-LE PTZ |
| Type | Mount |
| Placement supported | Outdoor |
| Product colour | White |
| Technical details | |
| Compatibility | P5676-LE PTZ |
| Type | Mount |
| Placement supported | Outdoor |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 271 mm |
| Height | 192 mm |
| Depth | 271 mm |
| Colour | |
| Product colour | White |