We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Axis 02126-001 body camera accessory Black
SKU
02126-001
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
TW1100 Clip Mount Easy to use slim clip mount with versatile mounting for many types of clothing
Category: Body Camera Accessories
| SKU | 02126-001 |
|---|---|
| EAN | 7331021073005 |
| Manufacturer | Axis |
| Availability | Out of Stock |
Easy to use slim clip mount with versatile mounting for many types of clothing.
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Compatibility | Axis W100 |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 44 mm |
| Depth | 107 mm |
| Height | 22 mm |