We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Barco R9802230 projector mount accessory Rigging frame Black
SKU
R9802230
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
F80 Multifunctional Frame, Adjustable, for F80-4K12, F80-4K7, F80-4K9, F80-Q12, F80-Q7, F80-Q9
Category: Projector Mount Accessories
| Product type | Rigging frame |
|---|---|
| SKU | R9802230 |
| Manufacturer | Barco |
| Availability | Out of Stock |
This product is an option of the following products:
F80-4K7 F80-4K9 F80-Q7 F80-Q9
| Features | |
|---|---|
| Product type | Rigging frame |
| Brand compatibility | Barco |
| Compatibility | F80-4K12, F80-4K7, F80-4K9, F80-Q12, F80-Q7, F80-Q9 |
| Product colour | Black |
| Adjustable | Yes |
| Mounting type | Ceiling |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 770 mm |
| Depth | 920 mm |
| Height | 480 mm |
| Weight | 25 kg |
| Package weight | 28 kg |
| Packaging data | |
| Package weight | 28 kg |