We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Urban Factory ACTIV'BAG CLAMSHELL CASE FOR VIDEO-PROJECTOR
SKU
VPB01UF
Login for pricing
Out Of Stock - Contact for availability
ACTIV'BAG CLAMSHELL CASE FOR VIDEO-PROJECTOR
Category: Projector Cases
| SKU | VPB01UF |
|---|---|
| EAN | 0888225000629 |
| Manufacturer | Urban Factory |
| Availability | Out of Stock |
- Sacoche avec cadre rigide renforcé, compartiment avec mousse de protection, double séparateur amovible permettant d’adapter l’espace de rangement à de nombreux modèles de vidéoprojecteur.
- Pochette avant pour rangement divers.
- Bandoulière réglable avec fixation en métal.
- Pochette avant pour rangement divers.
- Bandoulière réglable avec fixation en métal.
| Technical details | |
|---|---|
| Material | Nylon |
| Compatibility | 19" |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 605 g |
| Dimensions (WxDxH) | 390 x 320 x 105 mm |