We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
ASUS 04G26600190C power adapter/inverter Indoor 120 W Black
SKU
04G26600190C
Category: Power Adapters & Inverters
| Purpose | Notebook |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| SKU | 04G26600190C |
| EAN | 5711045143076 |
| Manufacturer | ASUS |
| Availability | Out of Stock |
| Features | |
|---|---|
| Input voltage | 19 V |
| Output power | 120 W |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Compatibility | Asus G60J, G60JX, G60VX, N73JQ, N73SV, NX90JQ, NX90SN |
| Product colour | Black |
| Power | |
| Input voltage | 19 V |
| Output power | 120 W |
| Performance | |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Compatibility | Asus G60J, G60JX, G60VX, N73JQ, N73SV, NX90JQ, NX90SN |
| Design | |
| Product colour | Black |