We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Armor T64210IO thermal ribbon 300 m Blue
SKU
T64210IO
Category: Thermal Ribbon
| SKU | T64210IO |
|---|---|
| Manufacturer | Armor |
| Availability | Out of Stock |
Thermal transfer ribbon, Armor-Iimak, APR 560, Roll-width: 60 mm, Core: 25.4 mm, Length: 300 m, Colour: Light blue
| Technical details | |
|---|---|
| Ribbon length | 300 m |
| Ribbon width | 6 cm |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Blue |
| Quantity | 1 |
| Ribbon length | 300 m |
| Ribbon width | 6 cm |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |